17 вер. 2014

Чарівні пригоди

Вихованці дошкільного навчального закладу мали змогу переглянути лялькову виставу за участю улюблених казкових героїв.
15 вер. 2014

Чарівні перетворення

Практичний психолог Сьомочкіна Є.В. провела з дітьми четвертого року життя заняття - вправу на розвиток активного мовлення.
12 вер. 2014

Працюємо разом

В дошкільному закладі пройшли батьківські збори в групах дітей старшого дошкільного віку
9 вер. 2014

методична година

Педагоги дошкільного закладу спільно обговорювали актуальні питання дошкільної освіти, ділилися думками щодо навчання та виховання дошкільнят.
5 вер. 2014

Співпраця з Харківською гуманітарною педагогічною академією

Студенти ХГПА переймали досвід вихователів нашого садка в групах дошкільного віку
1 вер. 2014

День знань

В дошкільному закладі проведено тематичні заняття та проведено розвагу для малят.Діти старшого дошкільного віку отримали подарунки.
31 серп. 2014

Початок навчального року

Колектив дошкільного закладу вітає всіх освітян, батьків, вихованців з початком навчального року!
29 серп. 2014

Педагогічна рада

В дошкільному закладі пройшла педагогічна рада на якій було висвітлено завдання на рік, затверджено режими роботи,розклад занять.
28 серп. 2014

серпнева конференція

Педагогічні працівники закладу прийняли участь у серпневій конференції
26 серп. 2014

Звітування керівника

Пройшли загальні батьківські збори та засідання батьківського комітету.