5 черв. 2014

Творче конструювання

В молодших групах пройшли цікаві ігри-заняття з конструювання
2 черв. 2014

Літній оздоровчий період

В дошкільному закладі розпочався літній оздоровчий період
28 трав. 2014

Святковий концерт

28 травня 2014 року у рамках роботи освітнього округу ''Гармонія'' на базі ПДЮТ ''ІСТОК'' відбувся святковий концерт вихованців ДНЗ та гуртків Палацу дитячої та юнацької творчості для батьків.
21 трав. 2014

Районний фестиваль "Зоряний олімп - 2014"

Зирянова Юлія приймала участь у районному фестивалі "Золотий олімп".
19 трав. 2014

Пластилінова краса

Пройшло засідання гуртка в групі № 3 з художньо - естетичного розвитку. Діти із задоволенням занурилися у світ чарівного.
16 трав. 2014

Маленькі друзі Світлофора

Педагогами дошкільного закладу проведені тематичні заняття "Я зразковий пішохід", на яких діти мали змогу прдемонструвати свої знання правил дорожнього руху.
14 трав. 2014

Космічна подорож

В дошкільному навчальному закладі малята переглянули цікаву виставу "Сонечко та зірочка"
13 трав. 2014

В ігри граємо та правила дорожні вивчаємо

В дошкільному навчальному закладі день був присвячений вивченню та закріпленю правил поведінки на дорозі та у різних видах транспорта. Діти як на занятті, так і у ігровій діяльності демонстрували свої знання.
12 трав. 2014

Тиждень безпеки

В дошкільному навчальному закладі розпочався Тиждень безпеки. На заняттях, в іграх, самостійній ігровій діяльності дошкільнята вчаться безпечно поводитися в різних ситуаціях.
9 трав. 2014

З Днем Перемоги!