8 трав. 2014

Вічна пам'ять...

Вихованці дошкільного навчального закладу брали участь у мітингу пам'яті щодо вшанування загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.
5 трав. 2014

День матері

В дошкільному навчальному закладі оформлена виставка малюнків вихованців до Дня матері.
30 квіт. 2014

Батьківські збори

В дошкільному закладі проведено зустріч з батьками дітей раннього віку. Батьки ознайомлені зі Статутом дошкільного закладу, умовами перебування дітей в садочку. Надані рекомендації фахівців: завідувача, вихователя-методиста, практичного психолога, сестри медичної старшої.
28 квіт. 2014

Цільова прогулянка

В групах старшого дошкільного віку було проведено цільову прогулянку
25 квіт. 2014

Чарівний будиночок

Практичним психологом проведено заняття - гра з розвитку дрібної моторики.
24 квіт. 2014

Юні дарування

Вихованка дошкільного навчального закладу Зирянова Юля брала участь у районному конкурсі обдарованих дітей.
22 квіт. 2014

Працьовиті дітлахи

В ДНЗ продовжується робота в квітниках та на городах.
18 квіт. 2014

Сонячні промінчики

Танцювальна група дошкільного закладу прийняла участь у районній акції "День довкілля".
17 квіт. 2014

Юні знавці природи

Дошкільнята молодшої групи знають не тільки назви рослин в куточку природи, але і вміють доглядати за ними.
15 квіт. 2014

Друзі природи

Дошкільники разом з вихователями працювали в квітниках, на городах.