20 бер. 2014

Змагання наших малюків

В групі №9 пройшло заняття з фізичної культури. Більш за все дітям сподобалось перетягування каната.
17 бер. 2014

Проведено заняття з розвитку дрібної моторики з використанням нетрадиційних методів

Вчитель - дефектолог Соловйова В.С. провела в спеціальній групі №3 заняття з розвитку дрібної моторики "Театр розмальованих долоньок".
13 бер. 2014

прибирання території

Працівниками дошкільного закладу було проведено прибирання території садочка та прилеглої території
11 бер. 2014

Тематичні заняття в групах дошкільного віку

Пройшли тематичні заняття присвячені 200-річчю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченко
8 бер. 2014

Вітаємо зі святом 8 Березня!

В цей день весняний, в цей день святковий, бажаємо щиро, бажаємо радо безхмарного неба, сонця в душі, здоров'я міцного, дитячого слова, натхнення, кохання й краси!
5 бер. 2014

У групах раннього віку було проведено свято 8 березня

Малята привітали своїх матусь та працівників дитячого садка зі святом весни
3 бер. 2014

На зустріч святу

Закінчена підготовка до свята Матері. Музична зала чекає на малят.
28 лют. 2014

Конкурс читців

В дошкільному закладі пройшов конкурс читців,на якому кожна дитина продемонструвала свою майстерність у декламуванні віршів.
25 лют. 2014

Педагоічна рада

В дошкільному закладі пройшла пдагогічна рада за темою:"Організація роботи щодо впровадження системного підходу у створенні та забезпеченні організаційно-педагогічних умов сучасної моделі закладу "Школи сприяння здоров'ю".
24 лют. 2014

Тиждень російської мови

В дошкільному навчальному закладі розпочався Тиждень російської мови. Вихователі підготували заняття, дидактичні, рухливі та розвивальні ігри, які знайомлять з традиціями російської культури та символами державності.