23 груд. 2013

Відкриття ялинки

Адміністрація Орджонікідзевського району запрошує 24 грудня о 15.00 годині на площу Олександрівську на Свято відкриття районної новорічної ялинки.
20 груд. 2013

За крок до Нового року

Сьогодні розпочалася підготовка до Новорічних свят. У музичній залі була встановлена красуня- ялинка.
18 груд. 2013

Чарівна планета дитинства

В дошкільному навчальному закладі пройшов День відчинених дверей. Батьки робили ранкову гімнастику разом із дітьми, мандрували Країною казок, рятували звірів від морозу, змагалися у спритності в естафетах, танцювали зі своїми дітьми на святі Танцю... Багато цікавого відбулося в цей день, задоволені були і дорослі, і діти!
17 груд. 2013

День відчинених дверей

Шановні батьки! Запрошуємо Вас 18.12.2013 на День відчинених дверей. Ви зможете переглянути цікаві форми роботи з дітьми та отримати гарний настрій запланованих розваг.
16 груд. 2013

Зимовий вернісаж

Оформлена виставка малюнків та поробок батьків та дітей з питань на тему: "Чарівні пригоди зими"
12 груд. 2013

Чарівні пригоди

В гості до дітей завітали казкові герої...
11 груд. 2013

Працюємо разом

Пройшли консультації для батьків з питань правового виховання дошкільників.
9 груд. 2013

Тиждень права

Розпочався Тиждень права. Були проведені цікаві заняття, дидактичні та сюжетно - рольові ігри з правової тематики.
5 груд. 2013

Оновлення інтер'єру

Була проведена заміна портомойки в групі № 1.
4 груд. 2013

Чарівний світ

Дітлахи переглянули театралізовану виставу з прекрасною Феею та веселим клоуном Чипом.