3 квіт. 2015

"Грайлик" запрошує

Юні музиканти продемонстрували свої досягнення малятам.
1 квіт. 2015

День гумору

В дошкільному закладі цікаво пройшла розвага, яка була присвячена Міжнародному дню сміха. Веселилися не тільки діти, але й дорослі.
31 бер. 2015

Пісенний вернісаж

В районному святі "Пісенний вернісаж" брали участь дошкільники всіх вікових груп.
30 бер. 2015

Методичний тиждень

На базі ХСШ № 155 пройшов кріглий стіл "Сучасний урок - основа ефективної та якісної освіти" на якому були висвітлені питання наступності між дошкільною та початковою ланками освіти як актуальної проблеми сучасної освіти, підвищення якості освітнього процесу в ДНЗ.
27 бер. 2015

День театру

Діти старшого дошкільного віку поставили лялькову виставу "Пригоди Буратіно" до Міжнародного дня театру.
25 бер. 2015

Атестація 2015

Пройшло засідання атестаційної комісії ДНЗ. Педагоги виступили з презентаціями своїх досвідів.
23 бер. 2015

Консультація психолога

Практичний психолог Лук'янова Є.В. провела консультацію для батьків "Покарання та заохочення".
20 бер. 2015

Державна атестація

В дошкільному навчальному закладі відбулися загальні збори батьків, колективу та громадськості щодо питань державної атестації закладу в лютому 2016 року.
18 бер. 2015

Миттєвості сьогодення

Працівники закладу облаштовують територію , працюючи на майданчиках, квітниках та городах.
16 бер. 2015

Праця в природі

Молодші дошкільники зустрічають весну, працюючи в квітнику.