2 груд. 2013

Маленькі інтелектуали

Практичним психологом Сьомочкіною Є.В. була проведена поглиблена діагностика дітей з інтелектуальної сфери.
29 лист. 2013

Зустріч за круглим столом

Пройшло засідання проблемного семінару на тему "Формування здорового способу життя дітей з використанням різних форм роботи"
27 лист. 2013

Циркові фантазії

В гості до дітей завітав цирк "Бенефіс", який подарував казковий настрій.
25 лист. 2013

Щиро дякуємо!

Колектив педагогів, батьків та дітей від щирого серця висловлює подяку за благодійну допомогу Арутюнову Валерію Ашотовичу
22 лист. 2013

Допоможи мені зробити це самому

Вихователь групи дітей раннього віку Холодова Н.М. провела заняття - гру з використанням елементів методики М.Монтессорі, на якому діти мали можливість самі вибирати матеріал для роботи та місце виконання.
20 лист. 2013

Спецкурс ІКТ

Пройшло перше практичне заняття з педагогами щодо підвищення рівня інформаційної культури працівників.
19 лист. 2013

Ляльковий театр

Дошкільнята переглянули лялькову виставу на тему "Чудодійні перетворення". Дитячому захопленню не було меж.
18 лист. 2013

Оn-line опитування

Оn-line опитування: Шановні батьки! Запрошуємо Вас взяти участь у опитуваннях. Ваші відповіді допоможуть нам визначити проблемні питання у роботі дошкільних навчальних закладів та пріоритетні напрями роботи щодо вдосконалення умов виховання та повноцінного розвитку наших дітей.
14 лист. 2013

Індивідуальна робота вчителя - дефектолога

Вчитель - дефектолог Бабінець В.І., провела індивідуальну корекційну роботу з розвитку кольоросприймання.
12 лист. 2013

Сумісна робота вчителя - дефектолога з батьками

Вчитель - дефектолог Соловйова В.С. познайомила батьків з формами корекційної роботи.