8 лист. 2013

Практичні заняття

Практичним психологом було проведено практичне заняття з розвитку уяви.
7 лист. 2013

Планетарій в ДНЗ

В гостях у дошкільного закладу побував планетарій. Діти були в захоплені від побаченого.
5 лист. 2013

Спецкурс ІКТ

Пройшло перше засідання спецкурсу за темою "Інформаційно-комп'ютерна компетентність педагогів"
4 лист. 2013

Інтернет-конференція

В листопаді - грудні 2013 року буде проведена ІІ (районна) Інтернет-конференція за темою «Формування єдиного і повноцінного соціального середовища для виховання кожної дитини на засадах рівноправного партнерства сім’ї та дошкільного навчального закладу».
30 жовт. 2013

майстер - клас

В дошкільному закладі пройшло практичне заняття з педагогами щодо використання інноваційних методик на заняттях з образотворчого мистецтва.
28 жовт. 2013

Ніхто не забутий!

Діти старшого дошкільного віку взяли участь у покладанні квітів з нагоди визволення України від фашистських загарбників.
23 жовт. 2013

Свято "Осінь завітала в дитячий садок"

В дошкільній групі №4 пройшло свято "Осінь завітала в дитячий садок"
18 жовт. 2013

Районний конкурс - олгяд на кращі заняття

В дошкільному закладі пройшло заняття на тему: "Обличчя планети Земля", яке провела вихователь старшої групи Смагла Олена Леонідівна.
15 жовт. 2013

Ділова гра

Проведено консультацію для вихователів у формі ділової гри щодо питань планування життєдіяльності дошкільників згідно вимог програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку»Впевнений старт».
14 жовт. 2013

Осінні вернісажи

Проведені тематичні заняття "Осінь золотава".