11 жовт. 2013

Прибирання території

На території ДНЗ відбулося кронування дерев. Працівники прибирали листя на майданчиках та прилеглих територіях.
9 жовт. 2013

Діти та електробезпека

В дошкільному закладі проведені заходи з попередження нещасних випадків при використані елктроенергії в побуті під час дозвілля та у громадських місцях. Діти почули та побачили багато цікавого.
7 жовт. 2013

Веселі змагання

Розпочався Тиждень фізкультури та спорту. Вихователями проведені заняття з використанням інноваційних технологій.
4 жовт. 2013

04.09.2013 День працівника освіти

Щиро вітаємо Вас з Днем працівника освіти! Бажаємо міцного здоров'я, творчої наснаги,особистого щастя.
3 жовт. 2013

виставка робіт

Оформлена виставка творчих робіт батьків та дітей, присвячених Дню працівника освіти.
1 жовт. 2013

01.10.2013 Круглий стіл

За участю вчителів - дефектологів та вихователів спеціальних груп роглядалося питання щодо роботи груп дітей з вадами зору за програмно-методичним комплексом «Програма розвитку дітей сліпих та зі зниженим зором від народження до 6 років» (авт. Бутенко В.В., Вавіна Л.С., Гудим І.М.).
27 вер. 2013

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!!!!

Працівників дошкільних закладів вітаємо зі святом! Сердечно вітаємо Вас із професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля.
26 вер. 2013

Круглий стіл

Пройшло засідання "круглого столу" за участі педагогів ДНЗ, батьків з проблем дошкільної освіти "Створення розвивального середовища в ДНЗ"
25 вер. 2013

Виставка малюнків

В дошкільному закладі оформлена виставка малюнків "Планета дитинства"
24 вер. 2013

Виставка творчих робіт

Педагоги, батьки та вихованці продемонстрували свою творчість та натхнення в чудодійних витворах.