12 бер. 2015

До нас приїхав цирк!!

Дошкільники із захопленням поринули у чарівний світ перетворень: клоуни, дресировані собачки та багато іншого, загадкового...
9 бер. 2015

День народження Кобзаря

Пройшли тематичні заняття до дня народження великого Кобзаря.
6 бер. 2015

Малятка - курчатка

Група дітей раннього віку № 1 порадувала батьків святковим виступом.
4 бер. 2015

Веснянки

Діти спеціальних груп співали веснянки, плели віночки, водили хороводи, зустрічаючи свято весни.
2 бер. 2015

Зустрічаємо весну

Діти молодшого дошкільного віку зустрічали весну в садочку.
27 лют. 2015

Консультація "Психічне здоров'я дитини"

Відбулася консультація для вихователей старших та середніх груп на тему: "Психічне здоров'я дитини".
25 лют. 2015

Практика на базі ДНЗ

Студентам 2 курсу "Харківської гуманітарно-педагогічної академії", педагоги закладу продемонстрували заняття з мовленнєвого розвитку.
23 лют. 2015

Зустрічаємо весну

Діти старшого дошкільного віку мали змогу спостерігати за листочком каштану, який з'явився на гілочці, що стояла в групі, у вазоні. Радощам не було меж.
20 лют. 2015

Проводжаємо зиму.

Діти груп раннього віку святкували Масляну. Цікаво було не тільки дітям, але й батькам.
18 лют. 2015

Загадковий скарб

Дошкільники переглянули виставу про дружбу, співчуття та допомогу один одному.