26 лист. 2014

День відкритих дверей

Шановні батьки! 27 листопада запрошуємо Вас на День відчинених дверей. Ви будете мати змогу побачити всі режимні моменти, заняття, розвагу, тематичну виставку, скуштувати страви, які приготували кухарі для Ваших дітей!
25 лист. 2014

Розвиток логічного мислення молодших дошкільників

Виконання вправ з дітьми молодшого дошкільного віку на розвиток логічного мислення та сенсорики
21 лист. 2014

Співпраця закладів освіти

В дошкільному навчальному закладі проведені заняття з мовленнєвого розвитку для студентів заочної форми навчання ХГПА.
18 лист. 2014

В країні Мультляндії

Дітлахи були в захопленні від зустрічі з героями улюблених мультфільмів у форматі 3D/
17 лист. 2014

Педагогічна спадщина

На засідання проблемного семінару педагоги познайомилися з педагогічною спадщиною С.Русової
14 лист. 2014

Чарівні фігури

В спеціальній групі № 3 проведено вчителем - дефектологом Соловйовою В.С. корекційне заняття на тему "Моделюємо з геометричних фігур".
12 лист. 2014

В гостях у казки

В групі дітей молодшого віку № 10 дошкільнята ставили виставу "Вовк та семеро козенят"
10 лист. 2014

Святкуємо Ювілей!!!!

Працівники ДНЗ № 268 вітали музичного керівника Невретдінову Л.І. з Ювілеєм!!!
7 лист. 2014

Малюки про очі дбають

Вчитель - дефектолог Соловйова В.С. провела корекційне заняття з охорони зору в групі дітей 5 - го року життя № 10.
5 лист. 2014

Свято Осені!!

Нарядилась осінь в дороге намисто, золоте волосся розплела над містом, кольорові фарби вийняла з кишені, і малює осінь жовтим по зеленім...