4 лист. 2014

До нас в садочок завітав планетарій!!!

.
3 лист. 2014

Консультація для батьків

Сестрою медичною старшою Кора М.А. проведено консультацію для батьків на тему:"Завадимо простуді "
30 жовт. 2014

Граючись навчаємося.

В дошкільному навчальному закладі пройшло заняття для студентів Харківської гуманітарно - педагогічної академії в групі дітей старшого дошкільного віку.
28 жовт. 2014

Свята осені-чарівниці

В групах молодшого віку пройшли осінні ранки
27 жовт. 2014

Веселковий пензлик

В групі дітей старшого дошкільного віку № 3 проведено засідання гуртка, де діти мали змогу проявити свої творчі здібності.
24 жовт. 2014

До нас завітав ляльковий театр!!!

Діти із захопленням спостерігали за виставою.
21 жовт. 2014

Осінні ранки!!!

Осінь на узліссі Фарби розбавляла, Пензликом легенько Листя фарбувала.
20 жовт. 2014

З Днем КУХАРА!

Адміністрація та колектив дошкільного закладу вітав кухарів зі святом!!!
15 жовт. 2014

Вітаємо гостей.

В дошкільному навчальному закладі пройшли показові заняття з мовленнєвого розвитку для студентів факультету дошкільної та корекційної освіти Харківського коледжу гуманітарно - педагогічної академії.
13 жовт. 2014

В гостях у хом'ячка Хомки.

Вчитель - дефектолог Соловйова В.С. провела корекційне заняття - гру з фізичного розвитку в старшій спеціальній групі № 3.