Історія

Дошкільний навчальний  заклад №268 Орджонікідзевського районного відділу освіти м. Харкова розпочав свою роботу в березні 1963 р. І ось вже 50 років педагоги дошкільного закладу віддають свої серця, розум, увагу, чуйність дітям.

Першою завідуючою була Розумахіна Броніслава Михайлівна, яка очолювала дошкільний заклад до 1990 року.

Осередок виховання та навчання

Дошкільний заклад №268 займає почесні призові місця в конкурсі огляді по підготовці дошкільних закладів до навчального року. Наші діти приймають участь у конкурсах "Обдарована дитина", "Юні ерудити", мистецьких фестивалях, де отримують не останні місця та нагороди. Наші випускники вже працюють вихователями, вчителями, лікарями, бізнесменами, займають керівні посади.

Спеціалізовані групи

Спеціалізовані групи в дошкільному закладі почали працювати з 1972 року. В цих групах навчаються та виховуються діти, що мають вади зору.

В садку працює лікар - косолог Кварацхелія Мімоза Миколаївна, яка направляє дітей до закладу та проводить їх лікування. В спеціальному медичному кабінеті, на спеціальному медичному обладнанні проводиться лікування в садочку, з дітьми що мають вади зору працюють вчителі - дефектологи Бабінець Вікторія Іванівна та Соловйова Віта Сергіївна. Вони допомагають дітям з проблемами зору адаптуватись в суспільстві, адекватно ставитись до соїх проблем, уникнути вторинних відхилень в розвитку.

Практичний психолог Сьомочкіна Євгенія Владиславівна надає психологічну допомогу як малюкам, так і дорослим - працівникам закладу та батькам вихованців