Тиждень безпеки.Вітаємо зі святом!!!Вітаємо зі святомТиждень довкілляВеликодневі мотивиВиставка до Великодня

Шановні відвідувачі!

Колектив дошкільного навчального закладу №268 запрошує вас у світ дитинства!!!

ми переїхали:  dnz268.edu.kh.ua !!!

НАША АДРЕСА: м.Харків,  вул.Франтішека Крала, буд. 59-А
тел. 93-10-12
e-mail: dnz268@kharkivosvita.net.ua

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

5 трав. 2015
Тиждень безпеки.
В дошкільному навчальному закладі розпочався "Тиждень безпеки". Педагоги проведуть різноманітні заняття, вирішать разом з дітьми проблемні ситуації, проведуть дидактичні ігри та тренінг " Що робити під час евакуації ?".

30 квіт. 2015
Вітаємо зі святом!!!
Колектив дошкільного навчального закладу вітає усіх зі святом "1 травня" !

27 квіт. 2015
Пригоди Кузі.
Дітлахи радісно вітали клоуна Кузю, який здивував дітей фокусами та сюрпризами від казкових героїв.

23 квіт. 2015
Вітаємо зі святом
Колектив дошкільного навчального закладу вітає з професіональним святом практичного психолога Лук'янову Є.В., бажає їй здійснення задумів,планів і мрій, щастя квітучого, злетів найвищих, шляхів до мети легких і найближчих!

22 квіт. 2015
Клуб турботливих батьків
Практичний психолог Лук'янова Є.В. провела засідання Клубу за темою "Актуальність проблеми громадянського виховання особистості дитини"

20 квіт. 2015
Зоряні пригоди
В гостях у дошкільників побував планетарій. Діти почули та побачили багато цікавого про Космос.