Робота з батьками вихованців

Робота з батьками вихованців здійснюється під час батьківських зборів, індивідуальних та групових консультацій, засідань клубу для батьків та охоплює широке коло питань правової тематики, наприклад, «Виховання дітей – спільна справа батьків і педагогів», «Роль сім’ї у розвитку особистості дитини», «Дотримання прав дитини. Обов’язки батьків. Конвенція ООН про права дитини», «Вікові особливості дошкільника», «Етика стосунків у сім’ї» та інші.

Золоті правила виховання дитини

1. Якщо дитина не хоче щось робити - не примушуйте її. Залишіть завдання і поверніться до неї, коли в неї з'явиться відповідний настрій
2. Завжди пристосовуватися до потреб та інтересів дитини.
З. Частіше хваліть і підбадьорюйте дитину, навіть коли щось не виходить.
4. Не робіть висновки за кожним разом. Дитина може довго не проявляти помітних ознак прогресу, а потім стрімко просунутися вперед
5. Не порівнюйте дитину з іншими. Діти всі різні, якби це було не так, світ би став нецікавим.
б. Не виявляйте негативізму, якщо в дитини якесь уміння виробляється не тоді, коли ви на це чекаєте
7. Не старайтеся переключити дитину на іншу діяльність, навіть якщо вважаєте, що вона виконує її довго. Дитина сама знає, коли їй зупинитися.