Наші педагоги

Бабінець Вікторія Іванівна, вчитель - дефектолог, освіта вища, педагогічний стаж - 18 років.

Соловйова Вікторія Сергіївна, вчитель - дефектолог, освіта вища, педагогічний стаж - 13 років.

Сьомочкіна Євгенія Владиславівна, практичний психолог, освіта вища, педагогічний стаж - 3 роки.

Холодова Наталя Миколаївна, вихователь, освіта середньо спеціальна, педагогічний стаж - 28 років.

Вартовнік Вікторія Сергіївна, вихователь, освіта неповна вища, пеагогічний стаж - 4 міс.

Старікова Людмила Борисівна, вихователь, освіта середньо спеціальна, педагогічний стаж - 22 р.

Сороніна Ольга Олександрівна, виховаитель спеціальної групи для дітей з вадами, освіта вища, педагогічний стаж - 7 років.

Рогозіна Світлана Борисівна, вихователь спеціальної групи для дітей з вадами зору, освіта середньо спеціальна, педагогічний стаж - 21 років.

Білоус Валентина Вікторівна, вихователь, педагогічний стаж - 30 років

Нечипоренко Валентина Петрівна, вихователь спеціальної групи для дітей з вадами зору, освіта середньо спеціальна, педагогічний стаж - 41 років.

Таранська Людмила Степанівна, вихователь спеціальної групи для дітей з вадами зору, освіта середньо спеціальна, педагогічний стаж - 34 років.

Хроленко Вікторія Анатоліївна, вихователь спеціальної групи для дітей з вадами зору, освіта середньо спеціальна, педагогічний стаж - 21 рік

Руденко Ніна Василівнавихователь, педагогічний стаж - 41 років

Шевельова Оксана Юріївна, вихователь, освіта базова вища, педагогічний стаж - 2 р.

Биковець Алла Петрівна, вихователь, освіта базова вища, педагогічний стаж - 3 р.

.Іванова Марина Олександрівна, вихователь, освіта базова вища, педагогічний стаж - 6 років.

Овчаренко Тетяна Миколаївна, вихователь, освіта вища, педагогічний стаж - 3 р.