Панова Галина Олександрівна

ГОДИНИ ПРИЙОМУ

СЕРЕДА 10.00-12.00

ПЯТНИЦЯ 15.00-17.00

Панова Галина Олександрівна в 1997 році закінчила Харківськуий гуманітарно-педагогічний коледж та здобула спеціальність вихователь дітей дошкільного віку. В 2006 році з відзнакою закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільне виховання" та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку.

Кизим Лариса Іванівна

Кизим Лариса Іванівна в 1982 році закінчила Харківське педагогічне училище за спеціальністю вихователь дітей дошкільного віку. В 1988 році закінчила Харківський державний університет ім.О.М.Горького і отримала повну вищу освіту за спеціальністю філолог, викладач російської мови та літератури.

Павленко Любов Анатоліївна

Кора Марина Анатоліївна в 2010 році закінчила Медичний коледж Харківського національного медичного університету за спеціальністю "Сестринська справа" і здобула кваліфікацію медичної сестри.
  Кора Марина Анатоліївна