Група №5

В групі дітей молодшого дошкільного віку (5 - й рік життя) № 5 вихователі Таранська Л.С. і Нечипоренко В.П. використовують   розвивальне навчання через ТРВЗ. Ведеться робота гуртка «Веселі клаптики», впроваджували елементи особистісно орієтованих технологій  через використання творчих завдань, вправ на розвиток логічного мислення дітей, креативності. В роботі з дітьми, що мають вади зору використовують  коррекційні пальчикові ігри, вправи на покращення зору.

Вихователь: Таранська Людмила Степанівна    Вихователь: Нечипоренко Валентина Петрівна

Помічник вихователя: Конотопець Галина Олександрівна

Частування Катрусі

Всіх запрошуємо на чай

Стежинка здоров'я

Весела казка

Заняття з правового виховання. Родинне дерево

Весела компанія

Маленькі актори

Осінній дивограй

"Дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз. І який же я педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною не робить її щасливою, і радісною і, звичайно ж, розумною і досвідченою?"
Ш. О. Амонашвілі.

Заняття з фізичного розвитку з елементами ха-тха йоги

Літні забави

чарівний світ мистецтва

Маленькі чомусики

Правила вивчаємо - про безпеку дбаємо!