Навчальний процес

Завдання:

Сприяти оновленню змісту дошкільної освіти, забезпеченню її якості.
Забезпечувати готовність дитини до шкільного навчання.
Упроваджувати інноваційні технології як сучасні підходи до організації життєдіяльності дітей дошкільного віку за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина".
Реалізувати принцип наступності в системі «Дитячий садок – сім’я – початкова школа».
Удосконалювати механізм моніторингу якості дошкільної освіти.
Створювати умови для дітей п’ятирічного віку на здобуття обов’язкової дошкільної освіти.
Організація розвивального простору як одного із найголовніших чинників освітнього процесу і формування повноцінної життєтворчої особистості дитини.
Забезпечувати особистісне зростання кожної дитини з урахуванням її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей.
Здійснювати модернізацію змісту психолого - педагогічної, методичної, практичної підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.
Використання інформаційних комп’ютерних технологій.